Nuk i pëlqeu gjoba që i dhanë, prizrenasi sulmon policët

Kronikë e zezë

Nuk i pëlqeu gjoba që i dhanë, prizrenasi sulmon policët

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Një qytetar nga Prizreni ka sulmuar dy zyrtar policorë, pasi i njëjti nuk është pajtuar me gjobën që i kanë vënë.

Personi në fjalë është shoqëruar në stacionin policor, dhe me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Njoftimi i Policisë:

Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar, në shenjë pakënaqësie lidhur me shqiptimin e një gjobe në trafik, ka sulmuar verbalisht dy zyrtar policor.

Nuk raportohet për lëndime.

I dyshuari është shoqëruar në stacionin policor dhe me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat