Qytetari ia lëshon 500 euro falso shitëses, Policia në kërkim të tij

Kronikë e zezë

Qytetari ia lëshon 500 euro falso shitëses, Policia në kërkim të tij

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 10:12
Foto ilustrim

Një femër është ankuar se një klient ka paguar me 500 euro që dyshohet të jenë falso.

Rasti ka ndodhur në Prizren, ku Policia e Kosovës ka konfiskuar monedhën dhe rasti është duke u hetuar.

MONEDHË E FALSIFIKUAR

Prizren, 26.09.2021 – 16:10. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se, një klient kishte paguar me një monedhë prej 500 euro që dyshohet të jetë e falsifikuar. Monedha është konfiskuar, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat