Aksident me të lënduar në Veternik të Prishtinës

Kronikë e zezë

Aksident me të lënduar në Veternik të Prishtinës

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 19:53
Foto ilustrim

Rreth orës 19:00, në Veternik të Prishtinës ka ndodhur një akisdent trafiku, si pasojë katër persona dyshohet se janë lënduar.

Në disa fotografi të vendit të ngjarjes në të cilën shihet një persona i shtrirë në rrugë, si dhe disa të tjerë duke dhënë ndihmë.

Në vendngjarje kanë dalë njësitet e policisë si dhe ambulanca.

Lidhur me rastin, ende nuk ka konfrimim zyrtar nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat