Vajzat u larguan nga shtëpia, prindërit nuk e dijnë ku janë

Kronikë e zezë

Vajzat u larguan nga shtëpia, prindërit nuk e dijnë ku janë

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 10:17
Foto ilustrim

Dy ankuesit, një mashkull dhe një femër në Prishtinë kanë raportuar se vajzat e tyre janë larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e tyre.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, teksa rasti vazhdon të hetohet.

“Prishtinë, 12.10.2021 –. Dy ankuesit, një mashkull dhe një femër kosovarë (bashkëshort ) kanë raportuar se vajzat e tyre janë larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tyre.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat