Aksident me vdekje në Fushë Krujë, makina përplaset me shtyllën e betonit, humb jetën 43-vjeçari

Kronikë e zezë

Aksident me vdekje në Fushë Krujë, makina përplaset me shtyllën e betonit, humb jetën 43-vjeçari

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 07:58
Ilustrim

(E plotësuar) - Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në Fushë Krujë.

Një automjet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, e për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi E.C 43 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 15.10.2021, rreth orës 05:17, në aksin rrugor Ura e Tapizës-Fushë Krujë, një mjet me drejtues shtetasin E. C., 43 vjeç, banues në Kamëz, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Aksident me vdekje te “Ura e Tapizës”

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek “Ura e Tapizës”.

Burime bëjnë me dije për ABC se një automjet është përplasur me një barrierë në anë të rrugës.

Për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i saj.

Vijon….

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat