Si në filma: Rrëmbehen dy qytetarë nga personi që i kishin borxh

Kronikë e zezë

Si në filma: Rrëmbehen dy qytetarë nga personi që i kishin borxh

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 09:44
Foto ilustrim

Dy persona janë rrëmbyer mbrëmë në Novobërdë.

Sipas Policisë disa persona me forcë ki anë futur në veturë dy viktima meshkuj dhe pas një kohe i kanë liruar.

Dyshohet se deri tek incidenti ka ardhur si pasoj e një borxhi.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.

“Novobërdë 15.10.2021 – 15:20. I dyshuar mashkull kosovar në bashkëveprim me disa persona të tjera, me forcë kanë futur në veturë dy viktima meshkuj kosovarë dhe pas një kohe i ka liruar. Dyshohet se deri tek incidenti ka ardhur si pasoj e një borxhi. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar”, thekson raporti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat