Aksident i rëndë në Dobërqan të Gjilanit, raportohet për të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Dobërqan të Gjilanit, raportohet për të lënduar

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 16:38
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në fshatin Dobërqan të Gjilanit.

Si pasojë, raportohet se ka persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe ambulance.

Në foto, shihen persona të shtrirë të cilët janë duke marrë tretman mjekësor.

Po ashtu aksidenti shihet të ketë ndodhur mes një kamioni dhe një veture.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar deri të aksidenti.

Lidhur me rastin media ka provuar të flasë me policinë për të marrë detaje tjera, por aktualisht nuk ka mundur të marrë përgjigje.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat