Digjet një veturë në Sllatinë

Kronikë e zezë

Digjet një veturë në Sllatinë

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 23:45
Foto ilustrim

Një veture është djegur sonte në magjistralen Prishtinë-Pejë, në Sllatinë të Fushë Kosovës.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti ka konfirmuar se rasti ka ndodhur rreth orës 21:00 dhe se nuk ka të lënduar dhe as viktima në njerëz.

“Sot rreth orës 21:00, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në rrugën e Prishtinë-Pejë, ku është djegur një veturë, e cila ishte në lëvizje.

Zjarri është lokalizuar. Nuk ka të lënduar, janë shkaktuar vetëm dëme materiale”, tha Ahmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat