Gjendet një mjet shpërthyes në Shtime

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet shpërthyes në Shtime

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka lajmëruar se ka hasur në një mjet të pashpërthyer gjersa ishte duke e punuar trokën e tij në Shtime.

Sipas policisë, njësitet policore kanë siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa njësiti për deminim i FSK-së në mënyrë të kontrolluar e ka bërë demolimin – shpërthimin e ati mjeti.

Fsh. Mollopolc, Shtime 18.10.2021 – 15:20. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte duke punuar tokën, ka hasur në një mjet të dyshuar të pashpërthyer.

Njësitet policore kanë siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa njësiti për deminim i FSK-së në mënyrë të kontrolluar e ka bërë demolimin – shpërthimin e ati mjeti”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat