Vidhen mjete të punës në një shkollë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Vidhen mjete të punës në një shkollë në Gjakovë

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 16:53
Gjakovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në një shkollë në Gjakove janë vjedhur disa mjete të punës.

Sipas policisë, persona të panjohur kanë depërtuar brenda në depon e shkollës dhe kanë vjedhur disa mjete të punës.

Policia është duke e hetuar rastin.

“Rr. Eliot Zherka, Gjakovë 18.10.2021 – 08:30. Është raportuar se persona të pa njohur me përdorim force kishin depërtuar brenda në deponë e shkollës dhe kishin vjedhur disa mjete pune. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat