Gjendet një person i vdekur në Drenas

Kronikë e zezë

Gjendet një person i vdekur në Drenas

Nga: H.O. Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:36
Ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në komunën e Drenasit, gjatë ditës së djeshme.

Vdekjen e tij e kishte konstatur mjeku, ndërsa me urdhër prokurori trupi i tij është dërguar për obduksion.

Raporti i policisë:

HETIM I VDEKJES

Gllogoc, 19.10.2021 – NN. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat