Kanos babain dhe sulmon xhaxhain e tij

Kronikë e zezë

Kanos babain dhe sulmon xhaxhain e tij

Nga: H.O. Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:42
Ilustrim

Një rast i dhunës familjare ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë. Në raportin e Policisë së Kosovës, thuhet se një person ka kanosur babain e tij, ndërsa ka sulmuar axhën e tij.

Atij i ka shkaktuar lëndime në kokë.

Raporti i policisë:

DHUNË FAMILJARE

Prishtinë, 19.10.2021 – 19:26. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka kanosur babain e tij, po ashtu ka sulmuar edhe axhën e tij mashkull kosovar, të cilit i ka shkaktuar lëndime në kokë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat