Arrestohet një person, dyshohet se e ka dhunuar një femër të mitur

Kronikë e zezë

Arrestohet një person, dyshohet se e ka dhunuar një femër të mitur

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka dhunuar një femër të mitur.

Arrestimi i tij është bërë dje në Kamenicë rreth orës 16:10.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

DHUNIM
Kamenicë, 19.10.2021 – 16:10. Është arrestuar një i dyshuar mashkull nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër e mitur. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat