Merr pazarin në vlerë 1040 euro dhe nuk e kthen në kompani, policia heton rastin

Kronikë e zezë

Merr pazarin në vlerë 1040 euro dhe nuk e kthen në kompani, policia heton rastin

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Garaçanicë, punëtor i një kompanie ka marrë pazarin ditor dhe nuk e ka kthyer.

Rastin në polici e ka paraqitur pronari i kompanisë.

Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se punonjësi i tij, mashkull kosovar ka marrë pazarin në vlerë të 1040.99 euro dhe nuk e ka dorëzuar në kompani.

Rasti duke u hetuar”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat