Aksident në Shupkovc, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Aksident në Shupkovc, lëndohen dy persona

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 22:12
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në Shupkovc të Mitrovicës.

Në aksident janë përfshirë dy automjete dhe kanë mbetur të lënduar dy persona.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Nga informacionet e para mund të konfirmoj se ka ndodhur një aksident në Shupkovc. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete dhe kanë mbetur të lënduar dy persona”.

“Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Mitrovicës”, tha Zahiti

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat