Aksident në Tapizë-Thumanë, 28-vjeçari përplas me makinë një person

Kronikë e zezë

Aksident në Tapizë-Thumanë, 28-vjeçari përplas me makinë një person

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 19:35
Ilustrim

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tapizë-Thumanë.

Një 28-vjeçar me mjetin e tij ka përplasur një këmbësor, cili ëhstë transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Me datë 21.10.2021, rreth orës 18:15, në aksin rrugor Tapizë-Thumanë, mjeti me drejtues shtetasin A. K., 28 vjeç, ka aksidentuar shtetasin Xh. K., këmbësor, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.” – njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat