Ndërkombëtarët sulmohen në Zveçan

Kronikë e zezë

Ndërkombëtarët sulmohen në Zveçan

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 10:22
Ilustrim

Një person i pa njohur ka dëmtuar me një gur një automjet në Zveçan, në të cilin kishin qenë tre persona ndërkombëtarë.

Sulmi ndaj personave që ishin nën mbrojtjen ndërkombëtare kishte ndodhur më 13 tetor dhe është raportuar dje në Policinë e Kosovës.

Nuk raportohet për të lënduar.

Lidhur me rastin është informuar prokurori i cili ka urdhëruar që të hetohet dhe iniciohet rasti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat