Arrestohet pasi shkrepi 15 herë me kallash

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi shkrepi 15 herë me kallash

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 09:14
Ilustrim

Policia ka arrestuar një person në fshatin Studenicë të Istogut.

Kjo pasi i njëjti ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një personi, të cilin nuk e ka qëlluar.

Policia në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë dhe ka konfiskuar armën AK-47me pesëmbëdhjetë (15) fishekë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat