Dy shqiptarëve në Mitrovicë u kërkohen haraç 60 mijë euro

Kronikë e zezë

Dy shqiptarëve në Mitrovicë u kërkohen haraç 60 mijë euro

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Dy burra shqiptarë në Mitrovicë të Jugut kanë informuar se ditë më parë pas një kacafytjeje, i dyshuari mashkull i Kosovë, ua kishte grabitur një zinxhir të arit.

Më pas i dyshuari nga ankuesit kishte kërkuar në formë të haraçit 60 mijë euro, për ndryshe ai do t’i vriste ata.

I dyshuari gjendet në arrati.

Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat