Në një aksident në Viti lëndohen tetër persona

Kronikë e zezë

Në një aksident në Viti lëndohen tetër persona

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë lënduar tetë përsona në një aksident në fshatin Ramnishtë të Vitisë.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:15, në mes dy makinave.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjeksor.

“Janë dërguar për tretman mjekësor në qendrën emergjente dhe pas marrjes së tretmanit janë liruar”, njoftoi policia në raportin 24 orësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat