​Digjet një veturë në Sllatinë

Kronikë e zezë

​Digjet një veturë në Sllatinë

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 20:39
Foto ilustrim

Një veturë në rrethana ende të panjohura është djegur sonte në rrugën Prishtinë-Pejë, përkatësisht në Sllatinë.

Rasti ka ndodhur rreth orës 19.30.

Dhe ende nuk dihet nëse ka viktima në njerëz apo të lënduar.

Policia e Kosovës nuk ka dhënë ende detaje lidhur me rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat