Aksident i rëndë trafiku në mes të disa automjeteve në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë trafiku në mes të disa automjeteve në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 08:34
Aksidenti

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Fushë-Kosovë.

Si pasojë e këtij aksidenti ka edhe persona të lënduar.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa në fotografitë e dërguara në redaksi shihet se disa nga të përfshirët në këtë aksident kanë përfunduar jashtë veturës shkaku i goditjeve të marra në aksident.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur ekipet emergjente, të cilat po merren me rastin.

Duhet përkujtuar që gjatë këtyre ditëve është paralajmëruar të ketë mjegull dhe ngrica në mëngjes, gjë që mund të ndikojë edhe më tepër në aksidentet e trafikut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat