I mituri me armë në shkollë, arrestohet për kanosje

Kronikë e zezë

I mituri me armë në shkollë, arrestohet për kanosje

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Pejë është arrestuar një i mitur për kanosje.

I njëjti në shkollë ka shkuar me armë dhe gaz dhe ka kanosur një të mitur tjetër.

“Rr. Esat Mekuli, Pejë, 25.10.2021-15:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar -i mitur pasi që i njëjti ne brendi të shkollës ka kanosur viktimën mashkull kosovar -i mitur.

Arma pistolete me gaz e kalibrit 9 mm është konfiskuar ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt” thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat