Ushtroi dhunë psikike ndaj nënës së tij, arrestohet nga Policia

Kronikë e zezë

Ushtroi dhunë psikike ndaj nënës së tij, arrestohet nga Policia

Nga: M.L. Më: 28 tetor 2021 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Policia e Kosovës, në raportin e saj 24 orësh njofton se ka arrestuar një person për dhunë psikike ndaj nënës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në komunën e Prishtinës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti dyshohet se në vazhdimësi (nga fillim viti) ka ushtruar dhunë psikike ndaj viktimës femër kosovare-nënës së tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat