Therje me thikë pas mosmarrëveshjes rreth një borxhi

Kronikë e zezë

Therje me thikë pas mosmarrëveshjes rreth një borxhi

Më: 7 nëntor 2021 Në ora: 16:37
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Molliq të Gjakovës.

Pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi e ka sulmuar me thikë viktimën mashkull kosovar duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat