Arerstohet pasi sulmoi me thikë djalin e axhës

Kronikë e zezë

Arerstohet pasi sulmoi me thikë djalin e axhës

Më: 13 nëntor 2021 Në ora: 09:13
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Ferizaj, pasi që i njëjti ka sulmuar me thikën djalin e axhës.

Rasti ka ndodhur ditën e premte.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar me thikë djalin e axhës, viktimën mashkull kosovar. Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat