Vjehrri e rrah nusen në Rahovec, e bën për spital

Kronikë e zezë

Vjehrri e rrah nusen në Rahovec, e bën për spital

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 09:36
Ilustrim

Një burrë në Rahovec përfundoi dje nën prangat e policisë.

Ai po dyshohet për dhunë në familje.

Siç njofton policia në raportin 24-orësh, ai është arrestuar nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht viktimën femër, nusen e djalit.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në QKMF-Rahovec, ndërsa i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Ndërsa, rasti duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat