Të miturit në Podujevë i gjendet një thikë

Kronikë e zezë

Të miturit në Podujevë i gjendet një thikë

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 11:27
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një i mitur pasi që njësitet policore të angazhuara për sigurimin e shkollave gjatë kontrollit tek i njëjti kanë gjetur dhe konfiskuar një thikë.

Sipas Policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:40.

Në rrugën ‘Bedri Pejani’ në Podujevë.

Tutje Policia sqaron se me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit, në prezencë të prindit, është liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat