Lipjan, gruaja raporton se u ngacmua seksualisht në një lokal

Kronikë e zezë

Lipjan, gruaja raporton se u ngacmua seksualisht në një lokal

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 09:26
Foto ilustrim

Një grua nga Lipjani ka raportuar në polici se derisa ishte në një lokal, është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

“Ngacmim seksual-Lipjan, 24.11.2021 – 22:20. Viktima femër kosovare ka raportuar se deri sa ishte në një lokal është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull  kosovar.

Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar”, ka njoftuar policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat