Ngacmohet seksualisht një grua

Kronikë e zezë

Ngacmohet seksualisht një grua

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 10:03
f

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është sulmuar seksualisht në Klinë.

Rasti ka ndodhur dje në orën 11:00.

Rasti është duke u hetuar nga Policia.

“Klinë, 24.11.2021 – 11:00. Është raportuar se një i dyshuar mashkull  kosovar, dyshohet se ka ngacmuar seksualisht viktimën femër  kosovare. Është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat