Aksion i policisë në Prugovc të Prishtinës, dyshohet për laborator droge

Kronikë e zezë

Aksion i policisë në Prugovc të Prishtinës, dyshohet për laborator droge

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 18:13
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka nisur një aksion në fshatin Prugocv të Prishtinës.

Sipas burimeve në këtë fshat dyshohet se është gjetur një laborator i drogës.

Media është duke pritur detaje në lidhje me aksionin.

I cili është duke vazhduar. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat