Prishtinë: Rrahje mes disa personave

Kronikë e zezë

Prishtinë: Rrahje mes disa personave

Nga: H.O. Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 09:22
Ilustrim

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur dje në Prishtinë mes katër meshkujve.

Ata kanë pësuar edhe lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Raporti i policisë:

LËNDMI I RËNDË TRUPOR

Fsh. Bardhosh, Prishtinë, 25.11.2021 - 12:45. Pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti katër të dyshuar meshkuj kosovarë dhe si pasoj, të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore. Të njëjtit kanë pranuar trajtim mjekësor, ku dy prej tyre janë dërguar në QKUK dhe gjenden nën përkujdesjen e policisë, ndërsa dy të tjerët janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat