Aksident i rëndë mes dy veturave në Suharekë

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë mes dy veturave në Suharekë

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 17:46
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku mes dy veturave ka ndodhur sot në Shirokë të Suharekës.

Aksidenti ka ndodhur konkretisht në unazën që lidhë Suharekën me Zonën Industriale në Shirokë, afër autostradës.

Mediat lokale kanë publikuar pamje të aksidentit:

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat