Humbi jetën pasi rrokulliset me traktor

Kronikë e zezë

Humbi jetën pasi rrokulliset me traktor

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 09:38
Foto ilustrim

Një ka ndërruar jetë në mënyrë aksidentale pasi është rrokullisur me traktor.

Rasti ka ndodhur dje në Kamenicë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante.

Me urdhër të prokurorit kufoma u është liruar familjarëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat