Një muaj paraburgim për serbin të cilit iu gjetën 11 kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

Kronikë e zezë

Një muaj paraburgim për serbin të cilit iu gjetën 11 kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 19:54
Foto ilustrim

Gjykata e Mitrovicës e ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit prej 30 ditësh ndaj shtetasit të Serbisë që është arrestuar në Mitrovicën e Veriut.

Kjo u bë e ditur nga Elvir Imeri, avokat i të dyshuarit për rastin në fjalë.

Ai është i dyshuar për posedim të mbi 11 kilogramë substancë narkotike marihuanë.

Arrestimi i tij nga Policia e Kosovës kishte ndodhur të shtunën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat