Aksident në Prishtinë, vetura godet biçiklistin

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë, vetura godet biçiklistin

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 20:56
Foto ilustrim

Një çiklist ka pësuar lëndime pasi është goditur nga vetura.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë në rrugën “Ahmet Krasniqi”.

Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës Agron Borovci.

“Rreth orës 17:00 në rrugën “Ahmet Krasniqi” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, në mes të një automjeti dhe një biçiklisti. Si pasojë e aksidentit është lënduar një person, ndërkohë që njësiti i trafikut po merret me rastin!“.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat