U godit nga vetura në Han të Elezit, vdes një 65 vjeçar

Kronikë e zezë

U godit nga vetura në Han të Elezit, vdes një 65 vjeçar

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 19:11
Foto ilustrim

Ka vdekur personi që u godit me veturë në Han të Elezit.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Ai njoftoi se viktima është i moshës rreth 65 vjeçar.

“Në ora 17:40 në Han të Elezit, afër qendrës tregtare Elkos ka ndodhur një aksident komunikacioni mes një automjeti të udhërarëve me targa vendore dhe një këmbësori. Si pasojë e ketij aksidenti ka gjetur vdekjen një peron i moshës rreth 65 vjecar. Vdekjen e tij e ka konfomuar Qendra e Mjekësisë Familjare në Han të Elezit , Njësia e Komunikacionit Rrugor është në vendin e ngjarjes dhe po heton këtë rast. Për informata tjera do të njoftoheni më pas”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat