Deçan: Dy vëllezër sulmojnë motrën e tyre

Kronikë e zezë

Deçan: Dy vëllezër sulmojnë motrën e tyre

Nga: H.O. Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 09:37
Ilustrim

Në komunën e Deçanit një qytetare i është drejtuar Policisë së Kosovës duke raportuar se dy vëllezërit e saj kanë sulmuar fizikisht atë.

Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Raporti i plotë:

DHUNË NË FAMILJE

Deçan, 01.12.2021-18:00. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare-motrën e tyre. Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat