Katër të lënduar pas një aksidenti në Fushë-Kosovë

Kronikë e zezë

Katër të lënduar pas një aksidenti në Fushë-Kosovë

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore pas një aksidenti mes dy veturave në Fushë-Kosovë.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar.

“Dy vetura me targa vendore janë përfshirë në aksident trafiku në mes veti.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit e veturave dhe tre pasagjerë meshkuj kosovarë. Të gjithë të lënduarit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar”, njofton policia përmes raportit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat