​Sulmohen dy policë në Pejë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

​Sulmohen dy policë në Pejë, arrestohet i dyshuari

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 11:29
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti nuk e ka respektuar orarin e lëvizjes dhe nën ndikim të alkoolit, në objektin e stacionit policor në Pejë i ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policor.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat