Dy të lënduar nga një aksident në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Dy të lënduar nga një aksident në Fushë Kosovë

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 16:50
Foto ilustrim

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot, në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë.

Këtë e bëri të ditur Flora Ahmeti, zëdhënëse për media në Policinë e Kosovës, në Prishtinë.

“Sot, rreth orës 15:00 në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident komunikacioni me lëndime trupore ku janë të përfshira dy vetura.

“Si pasojë e aksidentit dy persona kanë pësuar lëndime trupore. Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë Ahmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat