Kaçanik/ Djali rrahë nënën e tij

Kronikë e zezë

Kaçanik/ Djali rrahë nënën e tij

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 09:07
Ilustrim

Është arrestuar një person  i dyshuar në Kaçanik, pasi i njëjti raportohet të ketë rrahur nënën e tij.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje, rreth orës 17:10.

“Kaçanik 10.12.2021 – 17:10. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat