Një e mitur shtatzënë kërkon trajtim mjekësor, thotë se qe disa muaj po bashkëjeton me një person

Kronikë e zezë

Një e mitur shtatzënë kërkon trajtim mjekësor, thotë se qe disa muaj po bashkëjeton me një person

Më: 15 dhjetor 2021 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Drenas në orën 09:00 një vajzë e mitur është dërguar për tretman mjekësor pasi ishte shtatzënë.

Sipas policisë, viktima ka deklaruar se ajo që disa muaj ka qenë duke bashkëjetuar me një burrë.

Ndërsa, rasti është duke u hetuar.

Gllogoc 14.12.2021 – 09:00. Viktima femër kosovare e mitur është dërguar për tretman mjekësorë pasi ishte shtatzëne. Sipas viktimës, ajo është duke bashkëjetuar qe disa muaj me të dyshuarin mashkull kosovar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat