Një 20 vjeçar plagoset në Prishtinë

Kronikë e zezë

Një 20 vjeçar plagoset në Prishtinë

Më: 6 janar 2022 Në ora: 00:39
Policia

Sonte në Rrugën B në Prishtinë dyshohet të jetë plagosur një 20 vjeçar, i cili më pas është dërguar në emergjencën e qytetit.

Mjekët kujdestarë kanë konfirmuar për ekipin që gjendet në teren, se i plagosuri kishte pasur një plagë në krahun e djathtë, e cila dyshohet të jetë shkaktuar nga një thikë.

Ndërkaq pas tretmanit të marrë, ai është liruar për në shtëpi.

Gazeta ka kontaktuar edhe Policinë, por deri në botimin e këtij artikulli nuk janë përgjigjur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat