Aksident në Prishtinë, hyri në lokal me veturë

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë, hyri në lokal me veturë

Më: 16 janar 2022 Në ora: 07:59
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një vetaksident ka ndodhur mbrëmë pas orës 24:00 në rrugën C në Prishtinë, ku një person me veturën e tij ka hyrë në një lokal.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë me kushtet në rrugë.

Ndërkohë, policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Në këtë aksident vozitësi ka pësuar lëndime të lehta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat