Mërgimtari kanos gruan e tij

Kronikë e zezë

Mërgimtari kanos gruan e tij

Më: 16 janar 2022 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Një grua ka njoftuar policinë se është kanosur përmes rrjeteve sociale nga burri i saj, i cili jeton jashtë Kosovës.

Nuk dihen motivet e kanosjes.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË NË FAMILJE/ Prishtinë, 15.01.2022-10:40. Viktima femër kosovare ka njoftuar se ishte kanosur përmes rrjeteve sociale nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar i cili jeton jasht RKS. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat