E mitura nga Klina telefonon babain dhe i tregon se është martuar

Kronikë e zezë

E mitura nga Klina telefonon babain dhe i tregon se është martuar

Më: 17 janar 2022 Në ora: 09:08
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur ka telefonuar babain e saj dhe e ka njoftuar se është martuar po ashtu me një të mitur.

Rasti ka ndodhur dje në komunën e Klinës, njofton policia.

“Viktima femër e moshës së mitur, =ka njoftuar babain e saj se është martuar dhe gjendet te i dyshuari mashkull , po ashtu i moshës së mitur.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit  me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt ,ndërsa viktima është  dërguar në shtëpi të sigurt”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat