Kërcënoi ish-bashkëshortin, arrestohet shtetasja e Shqipërisë

Kronikë e zezë

Kërcënoi ish-bashkëshortin, arrestohet shtetasja e Shqipërisë

Më: 17 janar 2022 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Një shtetase e Shqipërisë është arrestuar dje në Prizren.

Pasi që e njëjta kishte kanosur ish bashkëshortin e saj.

Viktimën mashkull me të cilin ka bashkëjetuar. 

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat