Katër të lënduar në aksidentin në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Katër të lënduar në aksidentin në Mitrovicë

Më: 17 janar 2022 Në ora: 09:52
Pamje nga aksidenti

Katër persona në mesin e të cilëve janë edhe dy zyrtarë policor janë lënduar në aksidentin që ka ndodhur sot rreth orës 06:45 në rrugën Mitrovicë – Prishtinë, më saktësisht në zonën e fshatit Shupkovc.

Në këtë aksident janë përfshirë autobusi dhe vetura zyrtare e policisë.

Këtë për mediumin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Si pasojë e aksidentit katër persona janë lënduar dy nga ta zyrtar policor. Hetuesit e njësitit të trafikut rajonal po merren me rastin”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat