Arrestohet një person në Skenderaj, dyshohet se dhunoi një të mitur

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Skenderaj, dyshohet se dhunoi një të mitur

Më: 18 janar 2022 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person dje në Skenderaj, pasi i njëjti dyshohet se më 28 dhjetor të vitit të kaluar ka dhunuar një të mitur.

Tutje policia bënë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Me datën 17.01.2022 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti kishte kryer veprën penale Dhunim ndaj viktimës së mitur femër kosovare.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat